Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Jak zwykle świetne =)

Mateusz,

Hmmm. Coś ze smakiem się pogorszyło. Mięso za mocno wysmażone. wyglądało jak kotlet mielony w bułce. Bardzo Was lubię, ale nie zawsze jakość i smak jest taki sam.

Grzegorz,

Jak zwykle świetne!

Mateusz,

Rozwalone zamówienie. Zimne, frytki przezroczyste od tłuszczu. Coś Wam nie poszło. Martwię się bo często korzystam, a ostatnie zamówienie wyglądało jak rzygi. Sorry. Zastanowię się czy złożyć kolejne zamówienie jako stały klient.

Grzegorz,

Jedna z lepszych burgerowi w Warszawie.

Grzegorz,

Jak zawsze przepyszne!!!! beyond burger boski!!... tylko ktoś chyba zakochany wczoraj był, bo fryteczki przesolone mocno ;DD

Sylwia,

PYSZNIE PYSZNIE PYSZNIE, jak zawsze zresztą :)

Sylwia,

Jest pysznie!

Sylwia,

Po czasie i to sporo - ponad 2 h od zamówienia , wsyztsko totalnie zimne ;(

Łukasz,

Jedzenie pyszne, dostawa 45 min przed czasem w godzinach szczytu :))

Sylwia,

Jedzenie zamówione o godzinie 16 na godzinę 18 przyjechało o godzinie 19 zimne...brak możliwości dodzwonienia się do restauracji obydwa nr cały czas zajęte po kontakcie SMS prośba ze strony restauracji i kontakt pod dany nr tel. Dodzwonienia się niemożliwe ciągle linia zajęta.

Zbigniew,

Burgery jak zawsze pyszne. I jak zawsze spóźnione o przeszło 40 minut, zimne

Kacper,

2h oczekiwania na zamówienie to zdecydowanie za długo. Dużo dłużej niż była przewidziana dostawa.

adam,

Burger super ale ciepły byłby lepszy. Niestety na dostawę czekaliśmy ponad 2 godziny i jedzenie przyjechało zimne, i frytki były już miekie. To nie pierwsze nasze zamówienie i wiemy że umiecie lepiej :)

Paweł,

Zbyt długi czas oczekiwania planowane zamówienie na godzinę 21:20, 22:00 kontakt z restauracja ze zamówienie zostało właśnie wydane kolejny czas od ostatniego telefonu wniósł 45 minut.

Adrian,

Pyszne i na czas, jak zwykle.

Marek,

Czekałam na jedzenie godzinę dluzej niż powinnam przez co było zimne i bulka juz za bardzo była nasiąknięta sosami i warzywami dlatego jedzienie nie było takie smaczne jak zawsze

Martyna,

Musiałem zrezygnować z zamówienoa z winy restauracji gdyż po ponad 2 godzinach oczekiwania i po zadzwonieniu do restauracji dowiedziałem się że zamówienie nie zostało przypisane do żadnego kuriera i może dojedzie może nie. Jestem w stanie zrozumień że może nawalić firma kurierska ale wystarczyło by zadzwonić i zapytać czy w takim razie chciałbym zamówienie a nie czekać jak klient zadzwoni…. Szkoda bo jedzenie jest dobre i niestety więcej nie skorzystam…..

Rafal,

jak zwykle dobre. Ale chyba zmieniliście bułkę pszenną na słodszą. Bardziej mi pasował poprzedni smak

Zofia,

Ceny w ogóle nie adekwatne do jakości. Nie polecam

Daria,

Jak zwykle szybko, pysznie i bezbłędnie!

Zbigniew,

Super Burgery😊

Monika,

szybko i smacznie

Zofia,

szybko dostałam i bardzo smaczne

Zofia,

Zajebisty jak zawsze

Mateusz,

Jak zawsze pycha, świeże i szybko dostarczone

Magdalena,

Dziekujemy <3
~ Zespół Hamburger z Karaibów

super

Adrian,

Serdecznie dziękujemy :)
~ Zespół Hamburger z Karaibów

Pyszne jak zawsze! Polecam :)

Izabela,

zazwyczaj wszystko jest bardzo smaczne, ale tym razem miesi bylo przesolone i to chyba gruboziarnistym (mozna bylo chrupac), frytki tez przesolone bardziej niz zwykle :( niestety tym razem sie zawiodlem

Alek,

The restaurant normally always gives great tasting food. However my last order for a smashed cheese and bacon burger, had no cheese. :(

Nickyle,